כשהחום ממיס אותנו- השכרת מזגנים

הקיץ כבר כאן, החודשים הקשים מבחינת עומס החום עוד לפנינו ואנחנו מחפשים כיצד להתקרר. כשהקיץ בפתח ויחד איתו מתחילים לצוץ שינויים שצריך לעשות במשרד או בביתנו , חלים גם שינויים באספקת החשמל. כדי שלא ניסבול מהחום הפתרון עברונו הינו השכרת מזגנים. לפתרון זה יש שני פנים. האחד הוא מזגן נייח והשני מזגן נייד. לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות אך הדבר החשוב ביותר הוא שאנחנו נדע לקבל את ההחלטה לאיזה מזגן אנו זקוקים וזאת לאחר שנעשה חושבים מהם הצרכים שלנו. צוות טכנאי המזגנים המומחים שלנו מפרט בפניכם את כל אשר יש לקחת בחשבון בעת השכרת מזגן.

לשם מה אנו זקוקים להשכרת מזגנים?

במידה ואנו עורכים שיפוצים במשרד למשך תקופה ארוכה או אפילו למשך מספר ימים, לא יהיה ניתן לשהות במשרד ללא מיזוג גם לא לכמה שעות. לכן, השכרת מזגנים למשרד הינו הפתרון היעיל ביותר למשך התקופה בה נערך השיפוץ. גם כאשר הבניין בו אנו גרים נאלץ לעבור שיפוץ כללי, או בלית ברירה יש צורך להתנתק מהחשמל למספר ימים, ניתן לפנות לחברה של השכרת מזגנים כדי שתפטור לנו את הבעיה. פן נוסף, הינו השכרת מזגנים לאירועים וכנסים. כאן אנו נמצאים במצב שבו אנו לא זקוקים למזגן באופן קבוע אלא למספר שעות בודדות של האירוע ולכן האופציה להשכרת המזגן מהווה עבורנו את הפתרון האידאלי. כמו כן, המזגן כמובן יכול לשמש גם לצורכי חימום. במידה ואנו זקוקים לחימום חדר לאדם חולה או לתקופת החרוף הקרה.

היתרונות בהשכרת מזגן:

כלכלי: במידה ואנו נמצאים בתקופת מעבר, שגם ככה קשה לנפש ולכיס, הפתרון החסכוני ביותר הוא להשכיר מזגן לתקופה הארעית שכן איננו יודעים לכמה זמן נזדקק לו.

נוחות: את המזגן אנו נשכיר מחברה מקצועית שמבינה בתחום, בעלת וותק ומקצועית. אנו לא נצטרך להשקיע את זמנינו על הרכבה ופירוק של המזגן שכן לשם כך מגיעים טכנאים מהחברה על מנת לספק לנו שירות זה.

אחריות: לפני שאנו לוחצים יד לקראת עיסקת ההשכרה, יש לוודא כי החברה הינה אמינה ובעלת שירות מסור. עלינו לוודא כי החברה הינה אחראית לכל תקלה שתצוץ במזגן המושכר.

Evaporative Air Cooler
air-vent-cooler