התקנת מזגנים בקריות

להתייעצות בכל שאלה או תקלה צרו עימנו קשר עוד היום.

מחפשים מתקין מזגנים בקריות?

אם כן, כדאי לכם להכיר את חברת ע.ק מזגנים המתמחה בשירות התקנת מזגנים של כל סוגי המזגנים. החברה מציעה פתרונות מיזוג מתקדמים ושירות מקיף הכולל מכירה, התקנה ותיקון מזגנים ללקוחות פרטיים ועסקיים, תוך התחייבות למחירים משתלמים ולשירות מקצועי בלבד.

התקשרו עוד היום עבור מחירים אטרקטיביים ושירות מקצועי,אמין ואיכותי 04-374-1113

מהן התוספות האפשריות לעלות התקנת המזגן?

עלות ההתקנה של שירות התקנת מזגנים משתנה בהתאם לפרמטרים רבים ומגוונים כדוגמת מורכבות ההתקנה, ציוד נדרש, המרחק בין המנוע שיושב בחוץ ליחידת הקירור המותקנת בבית, הכנת תשתיות שונות ועוד.

דוגמא לתוספות שונות בהתקנת מזגן :

  • הוספה של נקודת חשמל ועבודות חשמל נוספות אשר נדרשות להתקנת המזגן
  • ביצוע קידוחים בקירות מבטון
  • ביצוע עבודות גבס עבור הנחת התשתית הנדרשת להתקנת המזגן
  • צורך בהתקנת צנרת ארוכה
  • התקנת צינור ארוך במיוחד לניקוז תקין של המים
  • הוספת פתרונות מיגון למניעת גניבתו של מנוע המזגן
  • התקנת צנרת PVC לפתרון אסתטי
התקנת מזגנים בחיפה והצפון

התקנת מזגנים בקריות

התקנת מזגן במקצועיות

כדאי לדעת כי כמו בכל תחום גם בתחום התקנת המזגנים חשוב לבחור במתקין מזגנים מקצועי ומיומן בכדי למנוע בעיות ותקלות שעלולות לעלות כסף רב. מתקין מזגנים מקצועי מבצע את מלאכת ההתקנה ביעילות ובקפידה וכך נמנעים מבעיות בעתיד כמו נזילות מים ובעיות רטיבות בגלל צנרת פגומה, בעיות איטום וכיוצא בזה. חברה מקצועית של התקנת מזגנים תקפיד גם על תושבות התקנה המחוברת לקיר או מונחת על הגג באיכות גבוהה ביותר בכדי שלא יחלידו במהירות כתוצאה מרטיבות וגשם. כמו כן, התקנה לא מקצועית עלולה לגרום להתלקחות ויש לציין כי בכל התקנה של מזגן עם מנוע גדול מ- 1.5 כ"ס יש להתקין שקע תלת פאזי למזגן. התקנה לקויה תביא לבריחת הגז מהמנוע במהירות ולהוצאה כספית מיותרת ללקוח. לכן, כאשר מחפשים חברה להתקנות מזגנים חשוב לבחור רק חברה מקצועית, מנוסה ובעלת כל האישורים הנדרשים, וחברת ע.ק מזגנים היא הכתובת הנכונה עבורכם.

ע.ק מזגנים- התקנת מזגנים בקריות

אנו בחברת ע.ק. מומחים להתקנות מזגן ברמה הגבוהה ביותר. אנו זוכים למוניטין גבוה בענף ומתחייבים אך ורך לבצע התקנת מזגנים תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות הנדרשים ובהתאמה להוראות יצרן המזגנים. הניסיון הרב של חברתינו מבטיח ללקוחותיה התקנת מזגנים מקצועית ובטוחה.

צרו קשר עוד היום עבור התקנת מזגנים בקריות ותקבלו שירות מהיר ומקצועי במחירים משתלמים ביותר.