טכנאי מדיח כלים בחיפה והקריות

אחד מהמוצרים השכיחים בכל בית הוא מדיח הכלים. מוצר זה מסייע לנו בניקיון מהיר של כלי המטבח ובכך תורם רבות לאיכות ונוחות החיים שלנו. בכדי להימנע מתקלות מיותרות ומהצורך להזמין טכנאי מדיח כלים בחיפה והקריות חשוב ביותר לתפעלו בצורה נכונה ולהקפיד על הוראות היצרן. במידה ובכל זאת מדיח הכלים שלכם התקלקל, צוות הטכנאים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם עם שירות מהיר, מקצועי ואמין. יש לזכור כי מומלץ להזמין שירות טכנאי מדיחי כלים  במהירה וזאת בכדי לא לבזבז מים וחשמל שלא לצורך ואף להחמיר את הבעיה במדיח הכלים.

שירות אמין, מקצועי ומסור

כשאתם מזמינים שירות תיקון מדיח כלים עם הצוות שלנו אתם יכולים להות בטוחים ורגועים שבחרתם בטכנאים מומחים מיומנים אשר עובדים עם הציוד המתקדם ביותר ועם חלקי חילוף ברמה הגבוהה ביותר אשר עמידים לטווח הארוך.

בנוסף למקצועיות והמומחיות חשוב לא פחות עניין האמינות בבחירת טכנאי מדיח כלים. טכנאי אמין עם שקיפות מלאה של הבעיה ודרכי התיקון שלה. טכנאי מדיח כלים שעובד עם ציוד מתקדם לאיתור התקלה ועם חלקי חילוף איכותיים ועמידים לטווח ארוך.

טכנאי מדיחי כלים בחיפה והקריות

תקלות נפוצות במדיח כלים

תקלה במשאבות

המשאבות הם אלו אשר אחראיות לסליקת המים מהמדיח. בכל מדיח קיימות 2 משאבות: האחת אחראית על מחזור המים וכן שימוש חוזר במים הנקיים. תפקידה של המשאבה השנייה הוא ריקון המים המלוכלכים. הסיבה לתקלות של משאבות אלו היא לרוב סתימה או חדירת מים אל תא השטיפה עקב נזילה מאחד הצינורות. טכנאי מדיח כלים יוכל לפתור לכם את הבעיה על ידי החלפת המשאבה התקולה.

תקלה בגוף חימום

מכיוון שמדיח הכלים משתמש במים חמים יש צורך בגוף חימום אשר יעלה את טמפרטורות המים. בדומה לגוף חימום בקומקום החשמלי, גוף החימום במדיח מעלה את טמפרטורת המים הרצויה לנו על פי התוכנית שקבענו. אנו יכולים להבחין בתקלה בגוף החימום כאשר הכלים במדיח מתחממים יתר על המידה או לחילופין המים לא חמים מספיק ולכן הכלים חוזרים מלוכלכים מהשטיפה. חשוב מאוד לא לנסות להתמודד עם התקלה בעצמיכם ולהזמין טכנאי מדיחי כלים אשר יתקן או יחליף לכם את גוף החימום.

תקלה בטיימר

תפקידו של הטיימר הוא הקצבת זמן לפעולות שקבענו במדיח כדוגמת זרימת המים החמים למשך זמן מסוים, זרימת המים הקרים לזמן נוסף וכד'. במידה ואתם מבחינים כי זמני הפעולות אינם תואמים את התוכנית שקבעתם וחלקן מוארכות או מקוצרות אזי זהו סימן שיש בעיה בטיימר. פנו לטכנאי מדיחים מקצועי אשר יברר את טיב הבעיה, ובמידת הצורך יחליף את הטיימר.

 תקלה בפילטר

הפילטר במדיח הכלים הוא זה שאחראי על איסוף וסינון הלכלוך שמצטבר מהכלים המלוכלכים. הפילטר מהווה מסננת של המים ולמעשה הוא אחד מהגורמים השכיחים ביותר לבעיות במדיח הכלים. ניקוי הפילטר באופן קבוע יכול לחסוך לכם בעיות רבות בעתיד. אם בכל זאת הכלים יוצאים מלוכלכים או שיש הצפת מים – נסו לנקות את הפילטר בעצמיכם וייתכן כי הבעיה תיפתר. אם מדובר בתקלה מורכבת יותר מאשר לכלוך שנתקע הזמינו טכנאי מדיחים.

תקלה במאוורר הייבוש

תפקידו של מאוור הייבוש הוא ייבוש הכלים בסוף תהליך ההדחה. חשוב לציין כי ישנם דגמים של מדיחים אשר לא כוללים מאוורר ייבוש ואשר משתמשים בשיטות אחרות לייבוש הכלים. ניתן להבחין כי המאוורר אינו תקין כאשר יש ריח שרוף או כאשר הכלים לא יוצאים יבשים כראוי. כמו ברוב המקרים, גם כאן טכנאי מוסמך לתיקון מוצרי חשמל יוכל לעזור לכם בפתרון הבעיה והחלפת הרכיב.

תקלות במנוע

לב ליבו של מדיח הכלים הוא למעשה המנוע. המנוע אחראי להפעלת כלל המערכת ובדומה לכל רכיב חשמלי הוא בעל תוחלת חיים מוגבלת וחשוף לנזקים. ניתן לזהות בעיות במנוע כאשר יוצאים רעשים מוזרים בעת ההפעלה של המדיח ולאחר מכן שביקה מוחלטת שלו. החלפת מנוע אינה זולה לכן כדי לשלול אופציות אחרות שגורמות לבעיה הזמינו טכנאי מדיחי כלים מוסמך שיידע לבחון את המצב בצורה מקצועית.

תקלה בדלת

מדיח הכלים פועל רק כאשר הדלת סגורה באופן מוחלט ולכן כאשר יש איזושהי תקלה בדלת – המדיח פשוט לא יתחיל בתוכנית ההפעלה. ייתכן שבכדי לפתור את הבעיה כל שתצטרכו לעשות זה לטרוק את הדלת בחוזקה. עם זאת, במידה וחלק כלשהו בדלת נשבר או התעקם- רק טכנאי מדיחים יוכל לעזור לכם בכך.

 שירות טכנאי מדיחי כלים בחיפה והקריות

צרו עימנו קשר עוד היום עבור שירות טכנאי מדיח כלים בחיפה והקריות עם הגעה מיידית. אחריות מלאה על ידי טכנאים מורשים ומוסמכים.