תיקון מזגן אלקטרה

מערכת מיזוג תקינה היא קריטית בחודשי הקיץ וגם בחודשי החורף. אתיקת העבודה שלנו בע.ק מזגנים דורשת שנספק שירות תיקון מזגן אלקטרה מהיר ויעיל כך שמידת חוסר הנוחות שלכם תהיה מינימלית. לאחר התיקון, אנחנו נוודא שהמערכת שלכם פועלת ביעילות והאפקטיביות המירביות. הצוות המוסמך שלנו מכיר את כל סוגי ודגמי מזגני אלקטרה בזכות הדרכה מתמשכת וגם בזכות ניסיון רב בשטח.

תיקון מזגן אלקטרה

איך למנוע תקלות במזגן אלקטרה שלכם?

פעולה חלקה של יחידת המזגן שלכם הינה חובה עבור חיים נוחים בבית ובמפעלים העסקיים שלכם. חודשי הקיץ יכולים להיות מאוד חמים, מה שאומר שהמזגן שלכם יפעל חזק והרבה. בנוסף זה אומר שהוא יתקלקל ויפסיק לפעול בגלל פעילות רבה וקשה.

אם מזגן אלקטרה שלכם לא מתוחזק כראוי, התקלות יכולות להיות רבות אך אם תנהגו בחכמה ותנקטו באמצעי זהירות, תוכלו למזער את חשבונות תיקון מזגן אלקטרה שלכם. להלן מספר טיפים חשובים שיעזרו לכם לזהות בעיות פוטנציאליות ולפעול בהתאם.

פילטר

בדיקת הפילטר תעזור לכם לזהות תת-ביצוע של המזגן. זה קורה בגלל הצטברות רבה של אבק על הפילטר.

קרח במזגן

בדיקה חשובה נוספת היא לזהות האם נוצר קרח בתוך המזגן. האשם הכי סביר בסיטואציה זו הוא חגורת מאוורר תקולה. תיקון זריז של החגורה ימנע נזק עתידי חמור ליחידת המזגן שלכם.

מדחס

מדחס שניזוק יכול להיות אשם פוטנציאלי נוסף לבעיות רבות ואף חשבונות חשמל גבוהים. המדחס הופך אדים לנוזל, ובמידה והוא ניזוק יכולה להיווצר תקלה כללית חמורה. בכדי לזהות האם זהו אכן המצב, הינכם חייבים להתבונן בסלילי המדחס בדקדקנות על מנת לראות אם יש הצטברות כלשהי של לכלוך, משום שלכלוך יכול להפריע מאוד בביצועים של המזגן. ניתן לנקות את סלילי המדחס בעצמכם או לקרוא לטכנאי מזגנים מנוסה שיטפל בבעיה לפני שהיא יוצאת משליטה.

מזגן נדלק ונכבה

אם אתם חווים סיטואציה של "נדלק ונכבה" עם המזגן שלכם, זה כנראה אומר שיש הפרעה בזרם החשמל ביחידה או שיש זרם עודף של חשמל- מה שגורם לווסת הבטיחות לא לעבוד כהלכה. באופן אידיאלי, יש להימנע משימוש במזגן בסיטואציה כזאת, בגלל שהסיכון לתקלה כללית הוא די גבוה. אסור להשתמש במזגן במקרה שכזה, עד שיתוקן ע"י טכנאי מזגנים מקצועי.

מזגן מרעיש

בעיה נוספת שדורשת תיקון מיידי היא קרקושים ודפיקות בעת כיבוי המזגן. הבעיה נוצרת כיוון שהמדחס "מזדקן" והופך קורבן לבלייה וקריעה בגלל שנים של שימוש. עם זאת, אם המזגן חדש, חובה להזמין טכנאי מזגנים מומחה ומקצועיבשביל שנוכל להסתכל על הבעיה מקרוב.

מזגן הוא פריט חובה שאי אפשר לחיות בלעדיו. אם תבצעו בדיקות תקופתיות במזגן שלכם, תוכלו להימנע מחשבונות תיקון גבוהים.

תיקון מזגנים אלקטרה
תיקון מזגן אלקטרה עם צוות המומחים שלנו

זקוקים לשירות תיקון מזגן אלקטרה? התקשרו אלינו עוד היום – אנחנו מציעים שירותים איכותיים, מקצועיים ומתאימים לכל כיס כך שתדעו שאתם מקבלים את השירות הכי טוב שיש בתעשייה.