טכנאי מזגנים בחיפה

מחפשים טכנאי מזגנים בחיפה? אנו בחברת ע.ק מזגנים נשמח לעמוד לרשותכם עם שירות מקצועי, אמין ואדיב ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. צוות המומחים שלנו מוסמך לטפל בכל סוגי המזגנים והתקלות בזריזות, מקצועיות ובאיכות גבוהה.

בחברת ע.ק מזגנים הלקוח הוא הדבר החשוב ביותר עבורנו, צרו עימנו קשר עוד היום 04-374-1113

תקלות נפוצות במזגנים:

כאשר מגלים בעיה במזגן או מבחינים כי המזגן אינו פועל היטב, משמיע רעשים מוזרים או אינו מקרר או מחמם חשוב להזמין במהירות טכנאי מזגנים מקצועי שכן אם לא התקלה עלולה לגרום להשבתתו המלאה של המזגן .
תהא הבעיה אשר תהא אנו מתמחים בכל הסוגים והיצרנים של מזגנים ומסוגלים לפתור כל תקלה במהירות וביעילות

טכנאי מזגנים בחיפה
 • מזגן לא מקרר
 • מזגן לא מחמם
 • נזילת מים
 • מזגן מקצר
 • מזגן מרעיש
 • שלט לא עובד
 • לא ניתן לכוון את הטמפרטורה
 • מזגן קופא
 • אדים יוצאים מהמזגן
 • נורית חיווי מהבהבת
 • מזגן לא נדלק אחרי הפסקת חשמל
 • רעש מהיחידה הפנימית או החיצונית של המזגן

air-conditioner-in-haifa

טכנאי מזגנים בחיפה

המזגן משחק תפקיד חשוב מאוד בחיינו – גם בקיץ וגם בחורף. עם זאת, קיימות תקלות שונות שיכולות להביא לפגיעה משמעותית בתפקודו. בנוסף, על מנת שמזגן יתפקד בצורה מיטבית לאורך שנים ארוכות, חשוב מאוד להעביר עבודות תחזוקה שוטפות שיאפשרו לשמור עליו ולהאריך את תקופת השירות שלו.
לשם כך דרוש טכנאי איכותי ומנוסה, המסוגל לספק את השירות הדרוש תוך זמן קצר, תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח – ביצוע תיקונים בעלויות נמוכות יחסית, ומבלי הליכים לא ישרים, כגון שכנוע הלקוח לבצע תיקון יקר כלשהו ללא צורך אמיתי בו.

ע.ק מזגנים מספקים שירות איכותי ואמין בכל רחבי חיפה. אנו עובדים עם כל מותגי המזגנים הידועים, ושואפים תמיד להאריך את חיי המזגן שלכם, ולא לדרבן אתכם לקנות חדש.

אנו מאמינים באיכות העבודה שלנו, ולכן מוכנים לתת לכל לקוח אחריות על עבודה ספציפית שביצענו ומבטיחים תקופת עבודה רציפה וחלקה. אנו מעניקים שירות איכותי ומקצועי לכל סוגי המזגנים הקיימים כיום בשוק: מזגנים עיליים (אלה הממוקמים ליד התקרה), מזגנים רצפתיים (ממוקמים נמוך, קרוב לרצפה), מזגנים מרכזיים (מנוע אחד שפועל דרך פתחים במספר חדרים בבית) ומזגנים תעשייתיים, המאופיינים בעוצמה חזקה ובכך שהם קריטיים לתפקוד נאות של בית העסק.

שירות עבור כל סוגי המזגנים והחברות בישראל

ע.ק מזגנים מעניק שירותים מתקדמים ואיכותיים עבור מגוון רחב של מותגים, תוך שמירה על אתיקת עבודה גבוהה ועל יושר מול הלקוח. אבחון התקלה נעשה בצורה מהירה ויעילה, ומאפשר להסדיר את הבעיה על הצד הטוב ביותר, מבלי להפריע למנוחת הבית או המשרד.

בין המותגים הישראלים הידועים שעבורם אנו נותנים שירות ברמה הגבוהה ביותר: תדיראן, אלקטרה, טורנדו, פוג'יטסו, אלקו ועוד.

החשיבות של תיקון מזגנים איכותי שנעשה בזמן

בעוד תהליך האבחון הוא אחד החשובים ביותר בתחום המזגנים, גם ביצוע תיקון איכותי, מהימן ובזמן הינו קריטי ביותר לפעולה יעילה של כל מזגן, ולאורך זמן. חשוב מאוד לציין, שמזגן לא תקין עשוי לצרוך כמויות הרבה יותר גדולות של חשמל, מה שיתבטא בחשבון החודשי שלכם. לפיכך, הזמנת שירות תיקוני מזגנים איכותי וייחודי תאפשר לכם לחסוך כסף רב לטווח הארוך.

בין התקלות הנפוצות ביותר ניתן למצוא מחסור בגז, שיכול להיגרם בעקבות דליפה, או עקב סיום טבעי של המלאי הקיים.

סוג התקלות השני הנפוץ ביותר הוא פילטר מלוכלך, שבימים טובים אמור להגן על המערכות של המזגן מפני הפרעה לפעילות תקינה, אך במידה והוא מתלכלך בצורה משמעותית, הוא גורם לתוצאה ההפוכה. פילטר מלוכלך יתר על המידה מפריע לעבודה התקינה של המזגן, גורם לאוויר "חנוק" ולריחות לא נעימים בחדר. במקרים אלה נדרש ניקוי הפילטר או החלפתו.

גם צינור הניקוז יכול להוות את אחת הסיבות לכך שהמזגן אינו עובד בצורה תקינה, מרעיש ופולט אוויר בטמפרטורה שאינה תואמת את הציפיות.

ע.ק מזגנים מספקת מגוון שירותים חשובים בתחום תחזוקת המזגנים ותיקונם. אנו מספקים לכם את השירותים ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר המקובלים בארץ ובעולם.

כל סוג של תקלה מוסדר באמצעות טכנאי המזגנים המקצועיים של ע.ק מזגנים במהירות ויעילות. בין אם  מדובר בתקלה פשוטה או מורכבת, כמו גם בהתקנה של מזגן חדש – אנו תמיד לשירותכם.

אחריות מתבטאת במעשים!

אנו בע.ק מזגנים מוכנים לקחת אחריות מלאה על העבודה שאנו מבצעים, ובמקרה בו לאחר זמן כלשהו אתם עדים לתקלה חוזרת שלא הייתה אמורה להתרחש, למרות עבודתנו – צרו איתנו קשר בהקדם. אם הייתה טעות כלשהי מצידנו – אנו נסדיר אותה באופן מיידי!

ע.ק מזגנים, פועלים למען המיזוג שלכם!

אם אתם זקוקים לשירותיו של טכנאי מזגנים בחיפה, אנו זמינים עבורכם בכל שעות היום ובכל ימות השבוע. הצוות שלנו עבר הסמכה רלוונטית וביצע עבודות רבות בכל תחומי מיזוג האוויר ויעשה כל שביכולתו כדי לוודא שאתם מקבלים את השירות המקצועי ביותר. כל זאת ועוד, אנו מתחייבים למחירים אטרקטיביים במיוחד שיחסכו לכם כסף רב.

אבחון התקלה במזגן

טכנאי המזגנים המקצועי יפעיל את המזגן כדי להאזין לפעולת המדחס ולבדוק האם המזגן פועל או שמדובר בכשל חשמלי שיש לתקן. במרבית המקרים ניתן לאבחן יחסית בקלות האם יש בעיה במדחס או במאוורר, וזאת עוד לפני פירוק גוף המנוע של המזגן. כאשר טכנאי המזגנים מגלה כי המנוע פועל היטב ואין רעשים מוזרים מכיוון המאוורר והמדחס אך עדיין פעולת הקירור אינה מספקת, יבדוק הטכנאי האם יש דליפת גז או שמא יש נזילת מים. יש מקרים בהם הפילטר מלוכלך וכל שיש לעשות הוא לנקות אותו היטב כדי להחזיר את המזגן לפעולה תקינה.

מדוע חשוב לפנות למומחים בתחום המזגנים?

למרבה הצער, ישנם טכנאים רבים שאינם מוסמכים ומורשים לטפל כראוי במזגנים ויבצעו את העבודה ללא שירות, תמיכה או אחריות בעתיד. התוצאה היא תקלות בלתי פוסקות , קניית רכיבים חדשים והוצאות רבות שלא תכננתם.

בחברת ע.ק מזגנים, צוות בעלי המקצוע שלנו מורכב מטכנאים מורשים, בעלי נסיון רב ומיומנות גבוהה בתיקון מזגנים עיליים, רצפתיים, מיני מרכזיים ועוד.

כשאתם פונים לחברת ע.ק מזגנים אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שבחרתם בשירותיו של טכנאי מזגנים בחיפה מוביל בתחומו שיעניק לכם את הפיתרון והשירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר לשביעות רצונכם המלאה.

ע.ק מזגנים- טכנאי מזגנים בחיפה

התקשרו עוד היום 04-374-1113 עבור טכנאי מזגנים בחיפה והצטרפו לקהל לקוחות מרוצה וחוזר. אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל בעיה בה תיתקלו ולהעניק לכם מהידע ומהניסיון הרב שרכשנו.