טכנאי מזגנים בהדר

מחפשים טכנאי מזגנים בהדר? הטכנאים המוסמכים ובעלי הניסיון הרב של ע.ק מזגנים יישמחו לעמוד לרשותכם עם תיקון התקלה במזגן או התקנת מזגן חדש במחירים ללא תחרות.

צרו עימנו קשר עוד היום 04-374-1113 לשירות מקצועי, אמין ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

טכנאי מזגנים בחיפה
air conditioner technician in hadar

תקלות במזגן

מה לעשות כאשר לא מצליחים להפעיל את המזגן? קודם כל נעשה סדרת פעולות קצרה שתפקידה לנסות לפתור בעיות מקומיות שאולי לא מאפשרות למזגן לפעול. ראשית, יש לבדוק האם השלט עובד כי הבעיה היא בכלל בסוללות? כמו כן, לעיתים יכול להיות שהסיבה שאנחנו מרגישים שהמזגן לא מקרר מספיק היא בגלל שהוא נמצא על תכנית של מאוורר בלבד ללא פעולת המדחס וללא קירור.סיבה נוספת יכולה להיות מסנן סתום בפיח ואבק שהצטברו שם וחוסמים את מעבר האויר.

אם אתם בכל זאת לא מצליחים לפתור את הבעיה, מומלץ שתפנו לטכנאי מזגנים שייבחן את הבעיה ויתקנה באופן מקצועי. במקרה כזה הטכנאי גם יוכל להמליץ לכם כיצד תוכלו להימנע מתקלות דומות בעתיד.

התקנת מזגן חדש

חשוב לציין כי אם סוג המזגן שברשותכם הוא מאוד ישן, בכל מקרה שווה לשקול להחליף את המזגן לדגם מודרני יותר, במיוחד עם המדובר במזגן שממוקם בחלל גדול כמו סלון גדול של דירה או בית, ולא מצליח לקרר את כל החלל. פעם היו משתמשים במזגן רצפתי ענק כדי לקרר יחידת סלון כזו והמזגן אף פעם לא היה "משפיע" מספיק על כל החלל ולא מקרר ביעילות. היום המצב הרבה יותר פשוט ועם מזגן עילי מודרני כמו אינוונטר לדוגמא אפשר לקרר באפקטיביות את כל הסלון ולעשות את זה גם בלי עלות מאוד משמעותית של חשמל מכיוון שהמזגנים המודרניים מאוד זולים בשימוש שלהם בחשמל ומאוד יעילים אנרגטית.

צוות טכנאי המזגנים שלנו הינם בעלי ניסיון רב עם כל סוגי המזגנים הקיימים בשוק.
אנו מתחייבים לפתרון מהיר ומיידי וזאת עם אחריות מלאה על כל תיקון!
הזמינו עכשיו טכנאי מזגנים בהדר ותהיו בטוחים שאתם בידיים מקצועיות 04-374-1113