טכנאי מזגנים בקרית חיים

מחפשים טכנאי מזגנים בקרית חיים? עם ע.ק מזגנים תזכו למענה מהיר, לאחריות ולאמינות. הטכנאים המקצועיים שלנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה ומתחייבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ומקצועיות.

צרו עימנו קשר עוד היום 04-374-1113 לשירות מקצועי במחירים אטרקטיביים במיוחד

טכנאי מזגנים בחיפה
air conditioner technician in kiryat haim

מתי צריך לקרוא לטכנאי מזגנים?

כאשר מדובר בבעיות חשמליות במתח גבוה לא מומלץ לטפל במזגן לבדכם ולכן באם באמצע פעולת המזגן פתאום הוא מתחיל להשמיע קולות חזקים, או מפסיק לקרר באופן פתאומי, כדאי קודם כל לנסות לסגור אותו. יתכן שמדובר בהתחממות או במשהו שנובע מהפעלה ממושכת מאוד של המזגן שגרמה לו "להתעייף". במקרה כזה הדבר הכי טוב לעשות הוא לסגור את המזגן למשך חצי שעה בערך בכדי שיוכל להתקרר. במידה והתקלה אינה מערכתית, פעולה זו עלולה לגרום למזגן לחזור למצב תקין.

במידה ובכל זאת התקלה חוזרת על עצמה, או שהפעולה של המזגן איננה תקינה לדוגמא אם הוא לא מקרר מספיק, או שהוא מרעיש מאוד באופן קבוע, כדאי להזמין שירות טכנאי מזגנים באיזור חיפה והקריות כדי לפתור את הבעיה הנקודתית, ולנסות להבין באם הבעיה מאפשרת תיקון או שיש צורך בהחלפה של חלק או לעיתים אף ברכישת מזגן חדש.

תקלות נפוצות במזגנים

תקלות במזגן יכולות להתרחש ממספר סיבות עיקריות:
1- חוסר בגז אשר יכול לרמז על דליפה במערכת.
2- כבל שעובד כבר שנים רבות ועל כןמאבד מערך הקיבוליות שלו.
3- נזילת מים מהמזגן כתוצאה מצינור דולף או סתימה במאייד.
4- רגש מאייד פגום או רגש אויר חוזר אשר גורמים להפסקת פעולת המדחס לאחר זמן מה.
5-חיווט לקוי אשר עלול לגרום לקצרים במערכת.

תקלות בסוגי מזגנים ישנים

ישנם סוגים שונים של מזגנים שקיימים היום בשוק והתיקון שלהם שונה מאוד האחד מן השני. כך לדוגמא ישנם מזגני חלון ישנים שכמעט ולא מתקינים היום ולכן חלקי החילוף עבורם יכולים להיות יקרים מאוד.  גם מזגנים תחתונים כמעט ואינם קיימים היום (הכוונה למזגני רצפה נמוכים וענקיים שהיו מאוד נפוצים לפני 10 שנים, ומאז הוחלפו במזגני האינוורטר העיליים). במקרים שכאלו תיקון התקלה עלול להיות מורכב ויקר ויש לשקול להחליף את המזגן למזגן חדש.

כמו כן, במקרים רבים החלפת מזגן מיושן למזגן מודרני יכולה מאוד לסייע להוריד את תשלומי החשמל מכיוון שהמזגנים החדשניים והמודרניים, כמו מזגן האינוונטר לדוגמא, מסוגלים לקרר בשבריר מהעלות ולכן מאוד חסכוניים ושווים מאוד לטווח ארוך (למרות מחיר יחסית גבוה ברכישה).

ע.ק. מזגנים

באם המזגן שלכם התקלקל ואתם זקוקים לשירות טכנאי מזגנים בקרית חיים אנו עומדים לרשותכם בכל שעות היממה. אנו מעניקים פתרונות לתיקון מזגנים מכל הסוגים והדגמים.

מחפשים טכנאי מזגנים בקרית חיים במחיר תחרותי ואיכות עבודה מצוינת? הגעתם למקום הנכון! צרו עימנו קשר עוד היום 04-374-1113