טכנאי מזגנים בקרית ים

מחפשים טכנאי מזגנים בקרית ים? אנו בחברת ע.ק מזגנים נשמח לעמוד לרשותכם עם תיקון התקלה במזגן או התקנת מזגן חדש באמצעות אנשי מקצוע ומתקינים מורשים בלבד.

צרו עימנו קשר עוד היום 04-374-1113 לשירות מקצועי, אמין ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

טכנאי מזגנים בחיפה
air conditioner technician in kiryat yam

תקלות במזגן

מה קורה כשמגלים תקלה? חייבים לקנות חדש? התשובה היא לא! רבים משוכנעים שברגע שמתגלה התקלה הכי פשוטה במזגן הסיבה היא התיישנות שלו ויש חובה לרכוש מזגן חדש שיקרר/יחמם "כמו שצריך" , עם זאת אין זהו תמיד המצב.

במקרים רבים ניתן לתקן בקלות סוגים שונים של חלקים במזגן וגם אם צריך להחליף את החלק, אין זה אומר שצריך להחליף את כל המזגן ועלות התיקון היא נמוכה יחסית!

אם אתם שמים לב שהמזגן כבר לא מקרר כמו שצריך או שיכולת החימום שלו פחתה משמעותית, טכנאי מזגנים בקרית ים יוכל לפתור עבורכם את התקלה במהירות ובמקצועיות וכל זאת בעלות תיקון מאוד נמוכה. בזמן מאוד קצר אתם יכולים לחזור לתחושה החמימה או הקרירה של בית ממוזג עם מזגן כמו חדש.

מהם הסוגים העיקריים של תקלות מזגנים?

תקלות במזגן עלולות לנבוע מכשל באחד ממרכיביו- המדחס, הצנרת, המאוורר, המעבה, הניקוז, המסנן, המאייד, המסנן או המערכת החשמלית. כך למשל, יכולה להיגרם דליפה של גז עקב פגיעה בצנרת או באטימות החיבור בינה לבין שאר החלקים. תקלות אפשריות נוספת הן בעיה מכאנית במאוורר או במדחס או קלקולה של מערכת הפיקוד החשמלית. בנוסף, ייתכן כי התקלה נובעת מפילטר אשר אינו מסנן היטב את האוויר או מבריחת גז.

ע.ק. מזגנים

באם המזגן שלכם התקלקל ואתם זקוקים לטכנאי מזגנים בקרית ים אנו נשמח לשלוח אליכם טכנאי מזגנים מקצועי שיפתור עבורכם את הבעיה ויחזיר את הקור או החום הנעימים אל ביתכם/דירתכם.

צוות טכנאי המזגנים שלנו הינם בעלי ניסיון רב עם כל סוגי המזגנים הקיימים בשוק.
אנו מתחייבים לפתרון מהיר ומיידי וזאת עם אחריות מלאה על כל תיקון!

הזמינו עכשיו טכנאי מזגנים בקרית ים ותהיו בטוחים שאתם בידיים מקצועיות