כל מה שצריך לדעת על עבודות גבס למזגן

יש בשוק מגוון רחב של מזגנים, ביניהם מזגן מיני מרכזי, מזגני אינוורטר מתקדמים, מזגן עילי ומזגן מפוצל. לאחר ההחלטה איזה מזגן לרכוש לבית חשוב להתייעץ עם החברה ממנה רוכשים את המזגן כיצד להתקין את יחידת הקירור והתשתיות של המזגן כך שישתלבו באופן הרמוני עם העיצוב בבית. אם בעבר הסתפקנו בתליית יחידת הקירור על קיר החדר או בעבודת גבס פשוטה להנמכת התקרה על מנת להתקין מזגן מיני מרכזי כיום הלקוחות דורשים פתרונות מעוצבים ומרשימים. חברת ע.ק מזגנים מתמחה בתכנון וביצוע של עבודות גבס למזגן, החברה מציעה שלל עיצובים מרהיבים בהתאם לדרישות הלקוח או על פי תכנון של האדריכל או מעצב הפנים.

עבודות גבס למזגן
עבודת גבס למזגן

מתי צריך עבודות גבס למזגן?

כדי להניח את התשתית הנדרשת עבור התקנת המזגן ניתן לבחור במספר פתרונות אפשריים, כאשר לרוב הבחירה היא בעבודות גבס כיוון שעלויות החומר זולות, קל לעצב עם הגבס פתרונות מרשימים ביופיים והגבס הוא חומר עמיד וחזק. כמו כן, במידה ויש צורך לתקן את אחד מחלקי המזגן ניתן להסיר בקלות את לוחות הגבס ולבצע את התיקון ללא צורך בקידוחים ובעלויות גבוהות.

כדאי לדעת כי כאשר מתכננים מזגן מיני מרכזי לבית או למשרד עם פתחים לכל החדרים, יש להכין תשתית הכוללת כבלי חשמל, צנרת מים, מעבה ושרוולים להזרמת האוויר החם או הקר. כדי לא לכער את הבית נהוג לבצע עבודות גבס למזגנים וכך ניתן להסתיר את התשתיות השונות, ובמיוחד את השרוולים. ברוב הבתים יש פרוזדור המחבר בין חלקי הבית השונים ולכן נהוג לבצע הנמכת תקרה באמצעות עבודת גבס. העבודה מהירה ואינה יקרה וניתן לעצב את הנמכת התקרה עם קרניזים ופיתוחים יפים, צבע, תאורה שקועה או נסתרת ופתרונות עיצוביים נוספים.

גם כאשר מתכננים להתקין מזגן מפוצל או כל מזגן אחר חשוב להסתיר את התשתית באמצעות עבודת גבס יפה המשתלבת באופן הרמוני עם העיצוב הקיים בחדר, במיוחד אם מתקינים את המזגן בחדר שינה, במטבח או בסלון.

אילו סוגי עיצובי גבס למזגן קיימים?

תחום עיצוב הפנים עבר שינויים רבים בשנים האחרונות וכיום נהוג לבצע עבודות גבס בגלל שגבס הוא חומר קל וגמיש ולכן מאפשר קשת רחבה של אפשרויות עיצוב. עד לפני מספר שנים שימש הגבס בעיקר להנמכת תקרה, לבניית קירות ולחלוקת חללים אך כיום מעצבים באמצעות הגבס נישות מרהיבות לטלוויזיה, מדפים, רהיטים, תקרה צפה עם גופי תאורה חבויים ועוד.

חברת ע.ק מזגנים מתמחה בתכנון ועיצוב עבודות גבס לכל סוגי המזגנים בשילוב פתחי יציאה מעוצבים לאוויר, גופי תאורה שקועים או נסתרים, קרניזים עם מדרגה, קרניזים בקווים ישרים, מעוגלים או גליים.

עבודות גבס למזגנים- מחירים

המחיר של עבודות גבס למזגנים משתנה בהתאם לכמות החומר, איכות העבודה, גודל הדירה, סוג המזגן והאלמנטים שהלקוח מעוניין לשלב בעבודת הגבס, לדוגמה פתחי אוורור מעוצבים, תאורה וכו'. כדי ליהנות ממחירים אטרקטיביים מומלץ להזמין את חברת ע.ק מזגנים וכך זוכים לפתרונות מיזוג מתקדמים ולעבודות גבס בשלל עיצובים מרהיבים, כל זאת ועוד במחירים אטרקטיביים.